Visit Art.com for Van Gogh paintings

Kthehu tek faqja kryesore e Galerisė sė Van Goghut

Nėnshkrimi i Vizitorėve

Nė kėtė seksion do tė doja tė pėrfshija disa artikuj dhe kritika interesante tė nėnshkruara nga vizitorėt e Galerisė sė Vincent Van Goghut. Ashtu si me faqen e Forumit Online, qėllimi im ėshtė tu krijoj mundėsi njerėzve nga mbarė bota tė ndajnė pikpamjet e tyre mbi Vincent van Goghun dhe punėn e tij. Seksioni i nėnshkrimit tė vizitorėve, lejon zbulim mė tė detjuar nė njė sėrė sferash. Gjithashtu do tė doja tė promovoja njė apel mė internacional duke pėrfshirė nėnshkrime nė njė varietet gjuhėsh.

Artikuj | Kartolina nga . . . . | Poezi

Do tė inkurajoja gjėrėsisht tė gjithė tė interesuarit qė duan tė kontribuojnė nė kėtė seksion, tė mė dėrgonin njė e-mail me nėnshkrimin e tyre. Mos lejo tė tė shpėtojė mundėsia e pėrshkrimit dhe ndarjes sė ideve tė tua me qindra mijra vizitorė tė tjerė nga mbarė bota.

(Pėrkthyer nga Dorian Mehmeti.)


Kthehu tek faqja kryesore e Galerisė sė Van Goghut