Visit Art.com for Van Gogh paintings

Kthehu tek faqja kryesore e Galerisė sė Van Goghut

Harta Botėrore e Pikturave


Harta botėrore e mėposhtėme i lejon vizitorėt tė shohin listėn e gjithė punimeve tė Van Goghut tė diponueshme pėr tu parė nė muzetė dhe galeritė e ēdo vendi tė dhėnė. Pėr zonat ku ka njė pėrqėndrim mė tė madh tė pikturave tė Van Goghut (psh. Evropa perėndimore apo brigjet lindore tė Amerikės sė Veriut), njė klikim me mouse do tė shfaq njė hartė mė tė detajuar e asaj pjese tė botės, e cila nga ana e saj do ti mundėsojė vizitorėve tė zgjedhin Gjermaninė, nė reliev me Hollandėn; Neė Yourkun nė reliev me Bostonin. Njė listė e plotė e pikturave nė atė vendodhje mundet atėhere tė shfaqet.

Nėse vėreni ndonjė gabim nė listimin e pikturave tė Van Goghut, atėhere do tu lutesha tė mė dėrgonit njė e-mail nė mėnyrė qė tė mund tė bėj korigjimet e nevojshme. Faleminderit shumė.

Argjentina
Australia
Brazil
Kalifornia
Kanada
Egjipt
Europė
Hawaii
Israel
Japoni
Vendosdhje e pa njohur
Meksikė
Rusi
Scandinavi
Shtete e bashkuara

(Pėrkthyer nga Dorian Mehmeti.)

Visit Art.com

Kthehu tek faqja kryesore e Galerisė sė Van Goghut